Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12559 Gocałek Wiktor

Cel

Przez całe życie byłem bardzo aktywnym człowiekiem. W młodości uprawiałem sport, byłem też zapalonym działkowcem. Mam dużą rodzinę: trzech synów i ośmioro wnucząt. Jako emeryt, nadal korzystałem ze sprawności i spełniałem się w swoich zainteresowaniach (m.in. ogrodnictwo, majsterkowanie czy grzybobranie).

W kwietniu 2022 roku doznałem bardzo poważnego udaru mózgowego, skutkującego paraliżem lewej strony ciała. Wielomiesięczne leczenie i rehabilitacja nie pozwoliły mi jednak na powrót do sprawności. Wymagam stałej opieki i kontynuacji leczenia. Dzięki moim bliskim, ich wysiłkom i pomocy, mogę być poddawany żmudnej rehabilitacji. Na co dzień korzystam z wózka, który pozwala choć na kilka chwil w tygodniu opuścić tzw. cztery ściany.

Ze względu na zaawansowany wiek,  towarzyszą mi także inne choroby. Konieczność stosowania odpowiednich leków oraz codzienna pielęgnacja to koszt, który miesięcznie przekracza tysiąc złotych.  Marzę o samodzielnym radzeniu sobie z codziennością, spacerach i czasie spędzonym w ogrodzie. Do spełnienia tego marzenia przybliżyłby mnie specjalistyczny, aktywny wózek inwalidzki, który pozwoliłby na namiastkę niezależności choćby podczas spaceru. Niestety zakup takiego sprzętu przekracza moje możliwości finansowe.

Będę bardzo wdzięczny, jeżeli zechcą Państwo wesprzeć mnie finansowo na dalszą rehabilitację, a także poprawę warunków mojego życia, w ramach przekazania 1,5% w zeznaniu podatkowym lub przekazania darowizny na moje subkonto w Fundacji Sedeka.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 22 listopada 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12559 Gocałek Wiktor

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12559 Gocałek Wiktor

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies