Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

11804 Frontczak Maja

Cel

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc. Mam na imię Maja i od najmłodszych lat zmagam się z poważnymi problemami zdrowotnymi oraz niezwykle trudną sytuacją rodzinną.

Jestem dorosłym dzieckiem alkoholika (DDA), co wiąże się również z licznymi wyzwaniami emocjonalnymi oraz psychologicznymi.

Cierpię na różne problemy zdrowotne, m. in. zespół policystycznych jajników, insulinooporność oraz inne zaburzenia hormonalne. Te schorzenia wpływają negatywnie na moje codzienne funkcjonowanie, powodują również ogromne trudności w utrzymaniu odpowiedniej wagi, co niestety, doprowadziło u mnie do otyłości w stopniu znacznym.

Moja otyłość sprawia, że często spotykam się z odrzuceniem ze strony innych, powoduje także bardzo duże problemy w znalezieniu stałej pracy. Na każdym kroku doświadczam wykluczenia społecznego, co jest bardzo bolesne i tylko pogłębia moją negatywną samoocenę. Ponadto, brak wsparcia ze strony rodziny, która boryka się z problemem alkoholowym, dodatkowo utrudnia moją sytuację.

W związku z chorobami, z którymi się zmagam, muszę regularnie przyjmować drogie leki, aby stan mojego zdrowia się nie pogarszał. Niestety, ich koszt przekracza moje aktualne możliwości, dlatego bardzo proszę o wsparcie finansowe, które umożliwi mi dalsze leczenie farmakologiczne oraz skorzystanie z profesjonalnej pomocy specjalistów, terapeutów oraz lekarzy.

Każda kwota, jaką zechcą Państwo przekazać, będzie dla mnie niezmiernie cenna. Marzę o możliwości odzyskania zdrowia, stabilności emocjonalnej oraz o zyskaniu szansy na prowadzenie normalnego życia.

Dziękuję z całego serca za okazanie zrozumienia i pomoc,

Maja

Data ostatniej aktualizacji opisu: 18 września 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 11804 Frontczak Maja

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
11804 Frontczak Maja

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies