Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

12077 Barańczak Jadwiga

Cel

Jadwiga jest mamą dwójki małych dzieci. W  kwietniu 2021 roku przyszła na świat jej upragniona córeczka Ania, której nie miała szansy wziąć na ręce nawet na krótką chwilę. Ze względu na panującą pandemię Covid 19, dziecko musiało być początkowo odizolowane od mamy. Tydzień później Jadwiga doznała rozległego udaru mózgu.

Na skutek wylewu śródczaszkowego w czterech miejscach, mama nowonarodzonej Ani została niemal całkowicie sparaliżowana. Przez ponad dwa tygodnie pozostawała w ciężkim stanie, z ciągłym zagrożeniem życia. Z dnia na dzień utraciła świadomość, możliwość komunikowania się z otoczeniem, czy zdolność samodzielnego przyjmowania pokarmów i płynów. Po około trzech tygodniach od wylewu, Jadwiga zaczęła powoli odzyskiwać napięcie mięśniowe w lewej stronie ciała, stopniowo zaczęła też wracać mowa.

Aktualnie przebywa w szpitalu na oddziale rehabilitacji neurologicznej, gdzie uczy się wszystkiego praktycznie od nowa. Codziennie przy pomocy neurologopedy oraz rehabilitacji ruchowej, Jadwiga walczy o przyszłość swoją i swoich dzieci. Sytuację utrudnia fakt, że nikt bliski nie może jej odwiedzać w szpitalu, gdzie ma pozostać do końca sierpnia.

Przed Jadwigą jeszcze długotrwały i wymagający proces leczenia oraz rehabilitacji, co wiąże się z dodatkowymi wysokim kosztami. Potrzeba nie tylko dużo siły, ale też wsparcia finansowego dobrych ludzi, by mogła wrócić do zdrowia, a tym samym do rodziny.

Pomóżmy Jadzi wrócić do domu. Czekają na nią: mąż oraz jej ukochane dzieci: kilkumiesięczna Ania i dwuletni Mateuszek.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!

 

Data ostatniej aktualizacji opisu: 17 czerwca 2021

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 12077 Barańczak Jadwiga

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
12077 Barańczak Jadwiga

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies