Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

11059 Różański Radosław

Cel

Mam na imię Radosław. Jestem mężem, ojcem, a także pasjonatem fotografii. Fotografuję amatorsko podczas długich spacerów, głównie w lasach lub nad brzegiem morza. Okazało się, że jest to nie tylko hobby, przynoszące mi radość, ale też świetna forma rehabilitacji, ponieważ wymusza wiele niestandardowych ruchów oraz pozycji, które pobudzają do działania nowe partie mięśni.

Staram się więc swoim przykładem motywować innych do działania, do szukania własnych pasji, które też pomogą im połączyć przyjemne z pożytecznym. Mnie się udało, a wyróżnienia fotograficzne, które otrzymuję, sprawiają, że mam ochotę rozwijać swoją pasję i tym bardziej nie poddawać się chorobie.

W okresie pandemii zacząłem również nagrywać filmiki z wykonywanymi przeze mnie ćwiczeniami rehabilitacyjnymi. Wierzę, że one także mogą stanowić dla innych wsparcie oraz mobilizację do walki z własnymi ograniczeniami. Samemu często trudno znaleźć siłę i motywację, dlatego zawsze potrzebujemy mieć wokół siebie ludzi, którzy pobudzą nas do działania.

Zawsze starałem się pomagać innym i nigdy nie sądziłem, że sam będę musiał prosić o pomoc.

Los jednak sprawił, że stanąłem po stronie potrzebujących. Rozpoznano u mnie nieuleczalną chorobę neurologiczną, która objawia się dużym napięciem mięśni kończyn dolnych i obręczy biodrowej. Choroba postępuje powoli i prowadzi do coraz większej niesprawności ruchowej.

Rokowania są niepomyślne, gdyż brak jest możliwości leczenia przyczynowego. Uczestniczę w badaniach naukowych, po których konieczna jest intensywna rehabilitacja ruchowa oraz opieka Poradni Neurologicznej. To z kolei oznacza dodatkowe koszty, które często przewyższają moje możliwości finansowe.

Dlatego będę wdzięczny za wsparcie finansowe na leczenie oraz niezbędną rehabilitację.

Data ostatniej aktualizacji opisu: 27 listopada 2023

Przekaż darowiznę

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Sedeka

Alior Bank SA, nr rachunku:
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytułem: 11059 Różański Radosław

Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat darczyńców ani żadnych opłat za prowadzenie subkonta.

Przekaż 1,5% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000338389

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
11059 Różański Radosław

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zarządzaj plikami cookies