Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zniżka na tlenoterapię hiperbaryczną

Dodano 28 listopada 2017.

Centrum Hiperbarii Tlenowej i Leczenia Ran Hbot oferuje 10-procentowy rabat na całą terapię HbOT (hiperbaria tlenowa) dla podopiecznych Fundacji Sedeka.

Hiperbaria tlenowa (HbOT) znajduje zastosowanie w leczeniu między innymi: udaru mózgu, zespołu stopy cukrzycowej, niepłodności, boreliozy, urazów akustycznych. Więcej wskazań na stronie Centrum: www. hiperbariatlenowa.pl/wskazania-do-leczenia/ i na Facebooku.

HbOT to terapia medyczna polegająca na dostarczaniu zwiększonej ilości tlenu do uszkodzonych tkanek i narządów. W trakcie tlenoterapii hiperbarycznej tlen rozpuszczony zostaje we wszelkich płynach w organizmie (nie tylko w krwinkach czerwonych, ale również w osoczu), docierając do wszystkich tkanek i narządów, również tych niedokrwionych. Tlen hiperbaryczny wzmacnia naturalne procesy obronne i regeneracyjne naszego organizmu, a także stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, co pozwala ograniczyć obszary uszkodzenia tkanek i martwicy.

Dla podopiecznych Fundacji Sedeka Centrum ma 10% rabatu na całe leczenie. Terapia prowadzona jest w placówkach w Bydgoszczy, Gdańsku i Lublinie.

Więcej informacji na stronach Centrum: www.hiperbariatlenowa.pl/hiperbaria-tlenowa oraz www. hiperbarialublin.pl.

Zarządzaj plikami cookies