Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zmiana Zarządu Fundacji

Dodano 17 listopada 2021.

Po ponad 25 latach działalności charytatywnej, Stanisław Kowalski, założyciel Fundacji Sedeka, przeszedł na zasłużoną emeryturę i zrezygnował ze stanowiska prezesa Zarządu Fundacji.

Stanisław Kowalski zawsze stawiał dobro innych na pierwszym miejscu, a misja dobroczynności stała się misją jego życia. Mamy pewność, że mimo rezygnacji, zawsze pozostanie blisko Fundacji, wspierając jej działania. W jego imieniu, z całego serca dziękujemy kierownikom i członkom Grup OPP oraz podopiecznym za okazane zaufanie, a także wszystkim darczyńcom i partnerom za wszelkie działania prowadzone na rzecz Fundacji.

Dnia 7 października Kolegium Nadzorcze Fundatora na nowego prezesa wybrało panią Małgorzatę Altewęgier, która od wielu lat działała na rzecz Fundacji Sedeka.

Współpracując ze Stanisławem Kowalskim poznała misję Fundacji oraz brała udział w wielu organizowanych przez nią projektach, m.in. w wernisażu „Kobieta z bliznami”, na którym gościliśmy Pierwszą Damę RP, w Plebiscycie Paraolimpijskim oraz licznych inicjatywach organizowanych we współpracy z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zna specyfikę działania organizacji charytatywnych, dobro podopiecznych jest dla niej najważniejsze.

Życzymy nowej Prezes realizacji planów i wiele satysfakcji płynącej z pełnienia nowej roli.

Małgorzata Altewęgier oraz Stanisław Kowalski podczas wydarzeń z życia Fundacji

Zarządzaj plikami cookies