Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zbiórka na siepomaga.pl dla Joanny

Dodano 19 kwietnia 2018.

Na portalu siepomaga.pl rozpoczęła się internetowa zbiórka pieniężna pod nazwą „Śniło mi się, że znów tańczę… Poszkodowana w tragicznym wypadku Asia walczy o powrót do zdrowia” na rzecz Joanny Wróblewskiej – podopiecznej naszej Fundacji.

Joanna 2 listopada 2015 roku miała bardzo poważny wypadek samochodowy. Wieczorem wracała z zajęć zumby, które prowadziła i… nie dojechała do domu… zabrakło może 4 km. Następne, co pamięta, to sala szpitalna. Tydzień była w śpiączce farmakologicznej z powodu poważnego urazu czaszkowo-mózgowego i licznych złamań. Lekarze zdiagnozowali u niej porażenie czterokończynowe z nasileniem po prawej stronie. Mogła poruszać tylko lewą ręką.

Joanna przed wypadkiem uczyła dzieci angielskiego. Była także instruktorką zumby. Prowadziła zajęcia. Zawsze aktywna, wysportowana. Dlatego po wyjściu ze szpitala, jak tylko jej stan uległ poprawie, rozpoczęła rehabilitację w prywatnych ośrodkach, gdzie ma możliwość ćwiczyć kilka godzin dziennie i korzystać z terapii, które pozwolą przywrócić to, co zostało zniszczone. Od ponad 2 lat walczy o odzyskanie swojego życia. Dzięki intensywnej rehabilitacji chodzi z asekuracją, jej stan nieustannie się poprawia i wierzy, że nadejdzie taki dzień, kiedy znów będzie w stanie poprowadzić zajęcia… Potrzeba tylko czasu, ale przede wszystkim nieustannej rehabilitacji i pieniędzy na nią.

Pomóż Joannie zebrać potrzebną kwotę. Wesprzyj! Udostępnij informację o zbiórce na siepomaga.pl. Szczegóły na stronie: „Śniło mi się, że znów tańczę… Poszkodowana w tragicznym wypadku Asia walczy o powrót do zdrowia”.

Zarządzaj plikami cookies