Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zbiórka na operację i leczenie Urszuli Kozłowskiej

Dodano 18 lipca 2017.

Na portalu siepomaga.pl trwa internetowa zbiórka pieniężna pod nazwą „Jeśli nie zdołam jej uratować, umrze kawałek świata…” na rzecz Urszuli Kozłowskiej – podopiecznej naszej Fundacji.

Pani Urszula Kozłowska jest zaprzyjaźnioną z naszą Wspólnotą „Zdążyć z Pomocą” autorką niezwykłych książeczek dla dzieci. Mali czytelnicy znają przede wszystkim jej łamiące język, pełne wyzwań logopedycznych, pomagające pokonać problemy z wymową wierszyki wydane przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” („Co tkwi w rzodkwi”, „Sum Wąsaty i inne logopedyczne tematy”, „Pary nie do wiary”).

Teraz Pani Urszula sama potrzebuje pomocy. Na początku 2017 roku usłyszała straszną diagnozę – nowotwór złośliwy atakujący jelito grube i wątrobę. Przeszła operacje, chemioterapię i to jeszcze nie koniec. Na dalsze leczenie najbliżsi Pani Urszuli już nie mają skąd wziąć środków pieniężnych.

Stąd prośba o wsparcie, udostępnianie informacji o zbiórce na rzecz Pani Urszuli na siepomaga.pl. Szczegóły na stronie: „Jeśli nie zdołam jej uratować, umrze kawałek świata…”

 

Zarządzaj plikami cookies