Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zbiórka dla Sylwii Milczek na siepomaga.pl

Dodano 25 września 2017.

Na portalu siepomaga.pl trwa internetowa zbiórka pieniężna pod nazwą „Prosimy Cię – pomóż naszej przyjaciółce żyć bez niszczącego bólu i kalectwa!” na rzecz Sylwii Milczek – podopiecznej naszej Fundacji.

W grudniu 2015 r. Pani Sylwia przeszła operację stawu kolanowego prawej nogi, która miała wyeliminować nasilający się ból zwyrodnieniowy towarzyszący jej codziennie i bardzo utrudniający funkcjonowanie.

Niestety, zabieg, który miał otworzyć przed nią szansę powrotu do normalnego życia nie powiódł się zupełnie, co doprowadziło do tego, że z czasem zaczęły pojawiać się liczne komplikacje pooperacyjne.

Pomimo podjętej długotrwałej rehabilitacji, która pochłonęła wszystkie jej osobiste oszczędności i wymagała wsparcia finansowego ze strony przyjaciół, stan zdrowia Pani Sylwii pogarsza się i obecnie nawet poruszanie się o kulach staje się coraz mniej możliwe. Niebawem nie będzie w stanie wychodzić z domu, nie mówiąc już o niezależnym funkcjonowaniu na co dzień.

Szansą na powrót do normalności jest operacja wykonana prywatnie (NFZ nie finansuje podobnie złożonych zabiegów) oraz późniejsze leczenie i rehabilitacja. Każdy tydzień bez kosztownej operacji nieuchronnie przybliża ją do tego, by nie móc zrobić samodzielnie nawet jednego kroku. Pani Sylwia zbiera fundusze na operację chroniącą ją przed widmem wózka inwalidzkiego. Każda złotówka to dla niej jeden krok bliżej ku samodzielności i zdrowiu!

Stąd prośba o wsparcie, udostępnianie informacji o zbiórce na rzecz Pani Sylwii na siepomaga.pl. Szczegóły na stronie: „Prosimy Cię – pomóż naszej przyjaciółce żyć bez niszczącego bólu i kalectwa”.

Zarządzaj plikami cookies