Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zbiórka dla Małgorzaty Doroszkiewicz na siepomaga.pl

Dodano 3 stycznia 2018.

Na portalu siepomaga.pl rozpoczęła się internetowa zbiórka pieniężna pod nazwą „Mama, która umiera. Czy zdołamy uratować Gosię?” na rzecz Małgorzaty Doroszkiewicz – podopiecznej naszej Fundacji.

Małgosia ma 36 lat i od 1,5 roku walczy z chorobą nowotworową. Zaczęło się od złośliwego raka piersi z przerzutami do węzłów chłonnych, a na początku grudnia 2017 r. zdiagnozowano u niej guzy na wątrobie. Guzy tym razem są nieoperacyjne.

Małgosia i jej rodzina pokłada ogromne nadzieje w leczeniu szczepionkami dendrytycznymi w klinice w Niemczech. Szczepionki są indywidualnie przygotowywane, dzięki czemu, nie są tak inwazyjne jak chemioterapia. Wyselekcjonowane komórki są wszczepiane do organizmu w celu pobudzenia układu odpornościowego do walki z chorobą. Docierają do chorych komórek krążących w organizmie, aby zapobiec mikro przerzutom, niezwykle trudnym do wykrycia i wyeliminowania ich.

Terapia niestety jest bardzo kosztowna. Trzymiesięczna terapia szczepionkami dendrytycznymi to wydatek 17 tys. EUR, dlatego Małgosia pilnie potrzebuje wsparcia finansowego!

Pomóż Małgorzacie, udostępnij informację o zbiórce na jej rzecz na siepomaga.pl. Szczegóły na stronie: „Mama, która umiera. Czy zdołamy uratować Gosię?”.

Zarządzaj plikami cookies