Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zbiórka dla Alicji Młynarczyk na siepomaga.pl

Dodano 17 października 2017.

Na portalu siepomaga.pl została rozpoczęta internetowa zbiórka pieniężna pod nazwą „Błagam, pomóż mi wykorzystać ostatnią szansę na przeżycie…” na rzecz Alicji Młynarczyk – podopiecznej naszej Fundacji.

Alicja ma 26 lat. Od 2 lat choruje na MPNST – nowotwór złośliwy zakończeń nerwowych. Miała 2 operacje, przeszła radioterapię – niestety rak nie został pokonany. Badania wykazały wznowę choroby i przerzuty w kręgosłupie oraz płucach. Znów zaczęły się bóle, trudności w oddychaniu, drętwienie rąk. Jej organizm bardzo źle zareagował na wlewy z chemii i musiała je przerwać.

Mięsak MPNST jest rzadką chorobą, ciężką do leczenia. Lekarze w Polsce powiedzieli Alicji, że są w stanie tylko przedłużać jej życie, a ona… chce żyć!

Nadzieję na wyzdrowienie daje leczenie za granicą w Chipsa Hospital w Meksyku. Ta placówka prowadziła już terapie w przypadku mięsaków i to skutecznie. Alicja jest po konsultacji, która przebiegła pozytywnie. Leczenie w Meksyku to jej ostatnia szansa. Niestety poddanie się terapii oznacza bardzo wysokie koszty, dlatego Alicja pilnie potrzebuje wsparcia finansowego!

Pomóż Alicji, udostępnij informację o zbiórce na jej rzecz na siepomaga.pl. Szczegóły na stronie: „Błagam, pomóż mi wykorzystać ostatnią szansę na przeżycie…”.

Zarządzaj plikami cookies