Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zapraszamy na wystawę Agnieszki i Barbary Sochal

Dodano 6 czerwca 2022.

Zapraszamy na wystawę „Nie ma czasu na wyjaśnienia”, na której swoje artystyczne prace prezentują Agnieszka i Barbara Janina Sochal.

Na wystawie „Nie ma czasu na wyjaśnienia” zaprezentowane są prace odnoszące się do relacji człowieka z postpandemiczną rzeczywistością, do doświadczania nowych przestrzeni w ograniczającym zamknięciu. Artystki sięgnęły po fotografię, malarstwo i ceramikę, aby o tej relacji opowiedzieć swoim językiem.

Autorki prac zapraszają do Galerii Edukacji Artystycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej przy ulicy Szczęśliwieckiej 40 w Warszawie do 10 czerwca.

W imieniu artystek zachęcamy do odwiedzenia wystawy!

Barbara Janina Sochal jest pedagożką, edukatorką z zakresu zarządzania oświatą, autorką publikacji o wychowaniu i prawach dziecka, realizatorką projektów dla dzieci, młodzieży i nauczycieli dotyczących edukacji kulturalnej i międzykulturowej oraz wychowania przez sztukę. Od 2011 roku do chwili obecnej pełni funkcję przewodniczącej Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka. Barbara Janina Sochal jest przewodniczącą Rady Fundacji Sedeka.

Agnieszka Sochal  jest socjolożką mediów oraz studentką ostatniego roku Szkoły Filmowej w Łodzi na kierunku fotografia. Zawodowo zajmuje się fotografią kulinarną, w twórczości artystycznej poszerza pole zainteresowań fotografując czasem ludzi, częściej obiekty, przedmioty. Z Barbarą Sochal, prywatnie mamą, założyły Grupę Artystyczną CÓRY.

Zarządzaj plikami cookies