Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zapraszamy na Olimpiadę Sportową Klubu Myszki Norki

Dodano 7 grudnia 2017.

W najbliższą sobotę, 9 grudnia, zachęcamy do udziału w Olimpiadzie Sportowej Klubu Myszki Norki i kibicowania uczestnikom zawodów dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Olimpiada Sportowa to ponadregionalne wydarzenie sportowe mające na celu integrację oraz promowanie aktywności sportowej wśród dzieci z niepełnosprawnościami.

Na Olimpiadę zostały zaproszone dzieci z pięciu miast: Wrocławia, Poznania, Krakowa, Mińska Mazowieckiego oraz Warszawy. Dzieci będą mogły wziąć udział w czterech strefach:

I strefa – strefa torów przeszkód,
II strefa – strefa lekkoatletyczna,
III strefa – strefa zabaw,
IV strefa – strefa niespodzianek sportowych.

Olimpiada odbędzie się w dniu 9 grudnia 2017 r. (sobota) w godzinach 13:30-17:30 na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie przy ul. Kartezjusza 1.

Przewidujemy udział 102 uczestników z niepełnosprawnościami. Po przejściu wszystkich stref sportowych, atrakcją dodatkową będzie pokaz rowerowy Piotra Bielaka. Po zakończonej Olimpiadzie wszyscy uczestnicy otrzymają medale oraz sportowe nagrody za wysiłek oraz zaangażowanie. Po przez to wydarzenie chcemy, aby dzieci przezwyciężały bariery społeczne oraz kształtowały świadomość własnego ciała i jego możliwości sprawnościowych.

Wydarzenie bezpłatne dla uczestników.

Organizator: Fundacja Sedeka
Współorganizatorzy: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Klub Myszki Norki

 

Projekt realizowany we współpracy i z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zarządzaj plikami cookies