Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zapraszamy na cykl szkoleń

Dodano 26 sierpnia 2014.

Rozpoczynamy cykl spotkań aktywizujących społecznie i zawodowo

Drodzy kierownicy Grup OPP, opiekunowie podopiecznych oraz pełnoletni podopieczni Fundacji Sedeka oraz zaprzyjaźnionej z nami Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”!

Fundacja Sedeka przy współpracy z marką Starbucks Polska rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń aktywizujących społecznie i zawodowo pełnoletnie osoby niepełnosprawne, a także rodziców niepełnosprawnych dzieci.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze, pilotażowe spotkanie, na którym pracownicy Starbucks Polska wspólnie z Wami ustalą tematykę oraz zakres przyszłych warsztatów, zapoznają się z Waszymi potrzebami oraz sugestiami. Tematy spotkań będą dotyczyły głównie rozmów kwalifikacyjnych oraz przygotowania do rekrutacji. Serdecznie zachęcamy do czynnego udziału.
Termin pierwszego spotkania: 9 września (wtorek) br. godz. 10:00

Miejsce spotkania: Ośrodek Aktywizacji Społecznej SubVita
ul. Grzybowska 4 lok. 9A; Warszawa (wejście z boku budynku obok apteki)mapka grzybowska 4

Zapisy:

Chęć udziału prosimy kierować na adres mailowy: i.luczak@sedeka.pl lub telefonicznie: (22) 100 13 28. W tytule maila prosimy podać: Szkolenia – Starbucks, a w treści maila w przypadku podopiecznego/członka Grupy OPP: imię i nazwisko, numer ewidencyjny, wiek oraz numer telefonu kontaktowego lub w przypadku zgłoszenia się opiekuna: imię i nazwisko, numer ewidencyjny dziecka oraz numer telefonu kontaktowego.
Szkolenia są bezpłatne, istnieje możliwość refundacji dojazdu na spotkania z subkonta.

Fundacja Sedeka organizuje i niesie pomoc osobom potrzebującym oraz ich bliskim, a także firmom i organizacjom zaangażowanym społecznie. Dla swoich podopiecznych Fundacja SEDEKA otworzyła Ośrodek Aktywizacji Społecznej SubVita. Fundacja prowadzi w nim bezpłatną rehabilitację, szkolenia, warsztaty, spotkania z doradcami oraz program aktywizacji zawodowej. Z aktualnymi działaniami przeprowadzanymi przez fundację zapoznać się można na stronie internetowej www.sedeka.pl oraz na naszym profilu na Facebooku.

Starbucks Polska – Naszym celem jest inspirować i rozwijać ludzi. W każdej chwili: jeden człowiek, jedna kawa, jedno miejsce. Starbucks otworzył swoją pierwszą kawiarnię w Polsce w kwietniu 2009 roku na warszawskim Nowym Świecie. Dziś nasze kawiarnie działają także we Wrocławiu, w Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Zobowiązaliśmy się do serwowania naszym Gościom najlepszej kawy na świecie i dostarczania im wyjątkowych doznań. Jednocześnie prowadzimy nasz biznes w sposób odpowiedzialny społecznie, czyli taki, który zapewnia korzyści społeczne, środowiskowe i gospodarcze społecznościom, z którymi prowadzimy interesy. Wierzymy, że można dobrze pracować jednocześnie z korzyścią dla innych.
Organizatorzy:

starbucks-logo

Logo Fundacji Sedeka

Zarządzaj plikami cookies