Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zapraszamy na 10 dniowy blok terapeutyczny

Dodano 16 lipca 2014.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich pełnoletnich podopiecznych do udziału w 10 dniowym bloku terapeutycznym składającym się z terapii metodą EEG Biofeedback oraz masażu.

Terapia będzie odbywać się od poniedziałku do piątku dniach od 21-07 do 01-08 2014 w Ośrodku Subvita przy ul. Grzybowskiej 4 lok. 9A

EEG Biofeedback – p. Ewa Michałowska

Biofeedback dosłownie oznacza; „biologiczne sprzężenie zwrotne”; bio (od biologiczny) i feedback (ang. sprzężenie zwrotne), EEG (elektroencefalogram) to zapis czynności bioelektrycznej mózgu, zarejestrowany za pomocą elektrod.

Podczas sesji EEG Biofeedback pacjent widzi na ekranie zapis swoich fal mózgowych i może wpływać na nie odpowiednio kierując aktywnością mózgu, poprawiając jego działanie. Np. wzmacnia fale sprzyjające koncentracji, relaksacji, panowaniu nad emocjami, a hamuje fale związane z silnymi emocjami, pobudzeniem, napięciem, stresem, bądź lękiem. Trening polega więc na autoregulacji, normalizacji fal mózgowych.

Masaż – p. Adam Kłopotowski

Masaż – będzie on dobierany indywidualnie do schorzenia bądź potrzeb. Pacjenci będą mieli do wyboru kilka rodzajów masażu :

– klasyczny

– relaksujący

– leczniczy

– drenaż limfatyczny

– sportowy

– izometryczny

Zapisy pod nr telefonu 22 100 13 28

mapka grzybowska 4

Zarządzaj plikami cookies