Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zapraszamy do udziału w szkoleniach „Szkolisz – Pomagasz”

Dodano 10 czerwca 2014.

ZAPROSZENIE

W związku z otwarciem w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 4, nowego ośrodka terapii i szkoleń „SUBVITA”, zapraszamy wszystkich przyjaciół i partnerów Fundacji Sedeka, do udziału w cyklu szkoleń i spotkań rozwojowych pod nazwą „Szkolisz – Pomagasz”.

Biorąc udział w szkoleniach zdobywasz unikalną wiedzę i wspierasz organizację turnusów rehabilitacyjnych dla podopiecznych naszej Fundacji. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy, że dokonasz darowizny wykupując jedną lub kilka specjalnych „cegiełek”.

Jedna „cegiełka” w kwocie 250 złotych to równowartość 10 godzin rehabilitacji dla naszych małych pacjentów.

Jest to jedyne takie szkolenie na rynku z którego zebrane środki będą przeznaczone na środki będą przeznaczone na rehabilitację podopiecznych Fundacji Sedeka.

Już 24 czerwca 2014 roku, odbędzie się pierwsze spotkanie:

Warsztat na temat „ Egzystencja Pełna Znaczenia” – opracowany na podstawie „The Meaningful Existence Model” piotr męcinaDavida Gordona, poprowadzi Przyjaciel naszej Fundacji, Piotr Mencina – Certyfikowany Coach i Trener MLC.

Piotr Mencina (ur. 1965)

Coach, trener, właściciel firmy. Specjalizuje się w zakresie metod analizy i rozwiązywania sytuacji problemowych, tworzeniu pożądanych stanów emocjonalnych oraz łączeniu naturalnego potencjału człowieka z jego codzienną aktywnością. Uzyskał doświadczenia w relacjach z osobami odpowiedzialnymi za przebieg kluczowych procesów społecznych i biznesowych. Brał udział w osobistym rozwoju ponad 2000 osób. Ekspert zapraszany do TVP I, TVP II, TVN-24, PR-I, PR-III, Miesięcznika Zwierciadło i innych mediów.

Przyjaciel Fundacji Sedeka. Aktywnie wspierał rozwój inicjatyw pozarządowych i CSR w Polsce. Kierował organizacją Olimpiady Specjalne Polska, brał udział w konsultacjach społecznych i pracach zespołów roboczych przy Ministrze Sportu i Turystyki. Współpracuje z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uczelnią Łazarskiego w Warszawie. Prywatnie – poszukiwacz wartościowych relacji, uwielbia kulinarne podróże międzykulturowe i sport.

Uprawia narciarstwo i kitesurfing. Jest trenerem tenisa.

 

PROGRAM SZKOLENIA

„The Meaningful Existence Model” – Egzystencja Pełna Znaczenia

Czym jest cel według „Modelu MEM” i jak wpływa na cele organizacji? Jak określać własne i cudze role w organizacji? Jak wzmacniać motywację w dążeniu do celu? Czym są dary naturalne i jak je wykorzystać dla dobra organizacji?

Autorski „Model MEM”, opracowany przez Davida Gordona, skutecznie wspiera pracę nad celem oraz procesy motywowania. Pozwala odkryć więzi pomiędzy naturalnym potencjałem człowieka a jego codzienną aktywnością. To sprawdzone w praktyce narzędzie wspierania procesów planowania lub interwencji w sytuacjach problemowych. Biorąc udział w spotkaniu możesz rozwinąć swoje kompetencje odpowiedzialne za rozwiązywanie licznych dylematów zarządczych.

Przykładowe korzyści:

  • nowe spojrzenie na definicję i praktykę formułowania celów
  • analiza najważniejszych celów w życiu osobistym, zawodowym i społecznym oraz odkrywanie wzajemnych zależności pomiędzy nimi
  • zdefiniowanie trwałych aspektów osobowości wywierających wpływ na wszystkie reakcje w życiu zawodowym, osobistym i społecznym
  • odkrycie takich indywidualnych zdolności i umiejętności, dzięki którym manifestujemy to Kim Jesteśmy
  • rozpoznanie motywów głównych – własnych oraz innych ludzi
  • zmiana – jak zapoczątkować proces zmiany tak, by był skuteczny? Uczestnicy wezmą udział w 4 sesjach merytorycznych. Szkolenie realizowane jest metodą „przez doświadczenie”. Ćwiczenia, prezentacje indywidualne, symulacje, gry fabularne, wykorzystanie sprzętu AV to dodatkowe atuty.

Gości spotkania zapraszamy na przerwy kawowe i „lunch”.

Na zakończenie zostaną wręczone certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu na temat:

„The Meaningful Existence Model” – Egzystencja Pełna Znaczenia

Jedna „cegiełka” w kwocie 250 złotych to równowartość 10 godzin rehabilitacji dla naszych małych pacjentów.

Zdecyduj, którą z proponowanych opcji wybierasz :

  • 250 zł
  • 500 zł
  • 700 zł

Dokonaj wpłaty na konto Fundacji SEDEKA Bank Citi Handlowy   35 1030 1508 0000 0008 1669 1036

Zgłoszenia przyjmuje Pani Pola Dalba pod adresem mailowym: p.dalba@sedeka.pl

Zarządzaj plikami cookies