Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Zakończenie księgowania 1% podatku za 2017 rok

Dodano 31 października 2018.

Informujemy, że zakończyliśmy proces rozksięgowywania na subkonta Grup OPP wpłat z 1% podatku za 2017 rok. Bardzo dziękujemy podatnikom za dokonanie odpisu na rzecz naszych podopiecznych!

Przypominamy, że wykaz wpłat 1% podatku jest widoczny po zalogowaniu na subkonto Grupy. Instrukcja sprawdzania stanu subkonta opisana jest m.in. w Załączniku nr 4 do Porozumienia (Instrukcja sprawdzania stanu subkonta Grupy OPP).

Po zalogowaniu się na stronie dostępne będą także komunikaty od Fundacji, informacje o stanie subkonta, lista ostatnich transakcji dokonanych na subkoncie oraz poczta wewnętrzna służąca do korespondencji z Fundacją (zakładka „Poczta”).

Rozliczenie wpłat z tytułu 1% podatku to także znaczny wzrost liczby rachunków i faktur przedstawianych Fundacji do zrefundowania. Przypominamy, że zwrot kosztów związanych z realizacją zadań Grupy następuje na podstawie prawidłowo i kompletnie przygotowanych dokumentów. Zasady dokonywania refundacji opisane są m.in. w Załączniku nr 3 do Porozumienia (Regulamin gromadzenia środków i refundacji kosztów) oraz w Najczęściej zadawane pytania (Na czym polega refundacja poniesionych kosztów?).

Zarządzaj plikami cookies