Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Wykład „Znajdź Siłę!”

Dodano 4 maja 2016.

28 kwietnia nasi podopieczni i ich bliscy mieli okazję uczestniczyć w wykładzie motywacyjnym „Znajdź siłę!” Łukasza Jakóbiaka, zorganizowanym w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 w Warszawie. Uczestnicy otrzymali dawkę pozytywnej energii oraz wiele cennych rad, jak się zmotywować do działania i odnajdować w sobie siłę.

Autor wykładu sam przebył długą i trudną drogę do odnalezienia celu i motywacji do jego osiągnięcia. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi.

Poniżej komentarz uczestniczki spotkania:
„Powaliłeś mnie pomysłowością i ŚMIAŁOŚCIĄ. Nie ukrywam – przypomniałeś mi jak się realizuje rzeczy, o których niektórzy mówią „niemożliwe”. Niemożliwe nie istnieje, co najwyżej może mi się nie chcieć. Chyba kilka lat od diagnozy córki o tym zapomniałam”.

Dziękujemy Łukaszowi Jakóbiakowi, że podzielił się swoimi doświadczeniami, radami i wskazówkami z podopiecznymi Fundacji oraz ich rodzicami, którzy potrzebują szczególnie dużo sił do pokonywania codziennych przeszkód. Obudził w nas wiarę we własne możliwości i chęć spełniania marzeń!

Zarządzaj plikami cookies