Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Wykład z profilaktyki słuchu za nami

Dodano 28 sierpnia 2023.

W ubiegłym tygodniu Fundacja Sedeka, we współpracy z Partnerem Mapy Przyjaznych Miejsc – Akademią Słyszenia, zorganizowała bardzo interesujący wykład na temat profilaktyki słuchu.

Kluczem wykładu była specjalistyczna wiedza Pana Tomasza Staszewskiego – protetyka słuchu z blisko 10-letnim doświadczeniem. Jego ekspertyza umożliwiła uczestnikom zgłębienie tajemnic zmysłu słuchu. Dowiedzieliśmy się o innowacyjnych sposobach i rozwiązaniach, które mogą poprawić jakość naszego słyszenia oraz zrozumienia mowy. Poznaliśmy także przyczyny i konsekwencje niedoboru słuchu, które mają wpływ na wiele aspektów naszego codziennego życia.

Specjalnym gościem spotkania była Pani Marta Miąskowska. Zgromadzeni wysłuchali inspirującego przekazu – Pani Marta podzieliła się swoimi osobistymi doświadczeniami związanymi z użytkowaniem aparatów słuchowych, które nie tylko zmieniły jej życie, ale także przywróciły utęsknione dźwięki – dzięki nim mogła usłyszeć śpiew ptaków na nowo.

Nie zabrakło również praktycznych wskazówek. Uczestnicy mieli okazję poznać „10 zasad pozytywnego podejścia do życia”, które mogą stać się inspiracją na każdy dzień. W końcu, jak pokazali nasi wspaniali prelegenci, życie jest pełne dźwięków i możliwości, korzystajmy z nich na co dzień!

Wraz z Akademią Słyszenia, zachęcamy do pielęgnowania słuchu oraz przyjmowania życia z uśmiechem i pozytywnym podejściem.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.

Zarządzaj plikami cookies