Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Wizyta Rzecznika Praw Dziecka

Dodano 7 kwietnia 2017.

Stanisław Kowalski – prezes Zarządu Fundacji Sedeka oraz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oprowadził Rzecznika i szczegółowo opowiedział o działalności Ośrodków Rehabilitacji BIOMICUS i CEMICUS, a także Centrum Charytatywnego „Koniczynka”, w którym mieści się punkt obsługi rodziców i opiekunów Podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Rzecznik obejrzał sale i gabinety, w których odbywa się rehabilitacja dzieci i dorosłych. Miał okazję obserwować odbywające się w ośrodkach zajęcia, porozmawiać z rehabilitantami, a także z pacjentami.

„Doceniam wielkie zaangażowanie w codzienną, ciężką pracę na rzecz dzieci. Słowa uznania należą się ludziom, którzy poświęcili się, aby takie ośrodki mogły funkcjonować, ale przede wszystkim tym, którzy sprawiają, że każdy kolejny krok, dzień, miesiąc czy rok dla ich podopiecznych jest łatwiejszy, przyjemniejszy. Rehabilitacja czy terapia, to nie tylko ciało, ale także umysł. Bez odpowiedniego wsparcia, rozmowy, empatii czy motywacji trudniej pokonuje się chorobę. Na szczęście ludzi, którzy to wiedzą tutaj nie brakuje” – komentuje wizytę Marek Michalak na stronie Biura Rzecznika Praw Dziecka.

Dziękujemy Panu Ministrowi za odwiedziny i słowa uznania dla działalności Fundacji.

Zarządzaj plikami cookies