Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Wernisaż Oryszyn – relacja

Dodano 26 kwietnia 2017.

Wczoraj w Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4, działającym w ramach Fundacji Sedeka, odbyło się niezwykłe spotkanie ze sztuką.

Okazją do zorganizowania tego wydarzenia był wernisaż prac Agaty Oryszyn. Artystka zajmuje się głównie malarstwem olejnym, akrylowym i akwarelowym. Wykształcenie uzyskała w ASP w Łodzi. Wcześniej ukończyła także architekturę krajobrazu w Warszawie. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych, współzałożycielką grupy malarskiej Kierunek, kuratorką wystaw.

Zaprezentowane na wczorajszej wystawie obrazy Oryszyn zrobiły na zaproszonych gościach niesamowite wrażenie. Pełne kolorów i emocji abstrakcje nie pozostawiły nikogo obojętnym.

Dodatkowo w dobry nastrój wprowadził gości występ chóru Cantare. Zespół działający w warszawskim Domu Kultury Śródmieście skupia panie, które chcą nie tylko zdobywać wiedzę z zakresu emisji głosu, ale także, a może przede wszystkim, wspólnie śpiewać.

Wczoraj żywiołowe chórzystki zaprezentowały lekki, rozrywkowy repertuar, który był prawdziwym zastrzykiem energii dla biorących udział w naszym wydarzeniu kulturalnym.

W imieniu własnym i przybyłych gości dziękujemy wszystkim artystom za stworzenie fantastycznej atmosfery. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Zarządzaj plikami cookies