Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Warszawskie Dni Seniora w Fundacji Sedeka

Dodano 29 września 2022.

Od poniedziałku trwają Warszawskie Dni Seniora, w które już po raz kolejny włączyła się nasza Fundacja. W związku z tym każdego dnia dzieje się u nas bardzo dużo.

W poniedziałek Seniorzy uczyli się prawidłowego chodu z kijkami i spacerowali w jesiennej scenerii Parku Mirowskiego. Następnego dnia wysłuchali bardzo pouczającej pogadanki przygotowanej przez Policjantów z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I na temat unikania pułapek zastawianych przez oszustów, a następnie uczyli się tańca w kręgu, który podbił serca wszystkich uczestników.

W środę Seniorzy brali udział w zajęciach z języka angielskiego, a dzisiaj ćwiczyli fitness pod okiem fizjoterapeutki z Ośrodka Rehabilitacji Cemicus. W piątek odbędzie się trening werbalno-pamięciowy, a także wykład na temat zdrowej diety i prawidłowych nawyków odżywiania. Także jutro w godzinach 11.00-13.00 w ramach Dnia Otwartego każdy może nas odwiedzić i zdobyć wiedzę na temat naszej działalności.

Zwieńczeniem tego intensywnego tygodnia będzie udział naszej Fundacji w sobotnim Międzypokoleniowym Jarmarku i Korowodzie Kreatywności, który odbędzie się na Placu Żelaznej Bramy, a rozpocznie się od barwnego korowodu, który wyruszy o godzinie 12.00 z Placu Defilad – już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Zajęcia prowadzone przez naszą Fundację w ramach Warszawskich Dni Seniora są objęte patronatem Radia dla Ciebie.

Zarządzaj plikami cookies