Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Walka z czasem, Walka życia.

Dodano 17 kwietnia 2015.

Córka jednej z naszych Podopiecznych z całych sił chce ratować swoją mamę. O walce Pani Józefy z nowotworem można przeczytać w poniższym artykule. Obecnie artykuł Grupa nr 10669nasza Podopieczna i jej rodzina walczy też z czasem, a tego coraz mniej. W jak najszybszym terminie powinna odbyć się terapia genowa w Klinice Dr Burzyńskiego w Houston w USA – jest to jedyna i skuteczna szansa na wyleczenie Pani Józefy.
Jednak koszty leczenia to ogromne pieniądze, wahające się nawet do 800 000 złotych. Kwota ta, jest nieosiągalna dla jej rodziny.
Ale wszyscy bliscy Pani Józefy wierzą , że z pomocą ludzi dobrego serca, wspólnymi siłami, uda się im wygrać WALKĘ ŻYCIA.
Dlatego proszą o pomoc. Każda najmniejsza darowizna, wpłata, przekazany 1% podatku, przybliża do terapii dającej możliwość powrotu do zdrowia i dawnego życia.

Na podstronie Grupy OPP stworzonej dla Pani Józefy można zapoznać się ze szczegółami jej walki oraz uzyskać informacje w jaki sposób można pomóc: https://sedeka.pl/opp/walka-zycia

Zapraszamy też na stronę facebook, na której zamieszczane są aktualności o Pani Józefie: https://www.facebook.com/walkazycia

 

Zarządzaj plikami cookies