Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Szkolenie ,,Jak tworzyć skuteczne apele o wsparcie’’

Dodano 30 maja 2016.

Skuteczny apel to najważniejszy krok udanej kampanii 1%. Jego napisanie jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, że sytuacja Podopiecznego, Grupy OPP zmienia się z roku na rok. Powielanie schematów staje się wtedy uciążliwe nie tylko dla odbiorców naszego apelu, ale i dla nas.

Dzięki szkoleniu nauczysz się pisać przykuwającą wzrok treść oraz projektować szatę graficzną apelu tak, aby obie zachęcały do jego przeczytania. Zdobędziesz również wiedzę na temat różnych sposobów dotarcia do darczyńców oraz form apeli, jakich możesz użyć w celu pozyskania środków. Szkolenie posłuży wymianie doświadczeń oraz poznaniu najlepszych praktyk stosowanych przez Rodziców, Opiekunów w celu gromadzenia funduszy na subkontach.

Gościem specjalnym będzie Mama Podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, która podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem.

Termin: 14 czerwca 2016 (wtorek), godz. 12:00–15:00

Miejsce: Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4, lok. 9A, Warszawa (wejście z boku budynku za apteką)

Prowadzący: Karolina Fluks, Anna Mowińska i Anna Kowala z Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą’’

Zapisy do 9 czerwca: Karolina Fluks, tel.: (+48) 664 440 597 w godz. 8:00−16:00 w dni powszednie; mail: k.fluks@dzieciom.pl

W zgłoszeniu uprzejmie prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru Grupy OPP w Fundacji Sedeka oraz telefonu kontaktowego lub adresu e-mail.

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

szkolenie_skuteczny apel

Zarządzaj plikami cookies