Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Świat Peruk – Mapa Przyjaznych Miejsc

Dodano 10 marca 2022.

Do projektu Mapa Przyjaznych Miejsc dołączyła właśnie firma Świat Peruk – salon i sklep z perukami w Krakowie i Kielcach. Witamy w gronie naszych partnerów!

Nasze salony w Krakowie i w Kielcach to specjalistyczne sklepy z wysokiej jakości perukami. Od wielu lat pomagamy naszym klientom, oferując oryginalne peruki najlepszych europejskich liderów perukarstwa mających wieloletnie doświadczenie w produkcji peruk. Ta współpraca pozwala na szeroką ofertę fasonów i rodzajów peruk – damskich, męskich i dziecięcych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oferujemy markowe peruki z włosów naturalnych i nowoczesnych włókien syntetycznych, które idealnie imitują ludzkie włosy. Wszystkie produkty to peruki medyczne, które posiadają certyfikaty i gwarancje. Realizujemy wnioski refundacyjne Narodowego Funduszu zdrowia. Mamy podpisane umowy ze wszystkimi oddziałami NFZ w Polsce. Udzielamy bezpłatnych konsultacji zarówno w naszych salonach, jak i telefonicznie.

Dodatkowo zakup peruki może się odbyć poprzez system ratalny MediRaty. Oferujemy także zniżki dla uczestników programów Karta Seniora oraz Karta Dużej Rodziny. Nasz personel tworzą wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem w doborze peruk oraz ze znajomością najnowszych trendów perukarstwa.

W naszych salonach klienci są obsłużeni kompleksowo, gdyż posiadamy wszystkie kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji oraz udzielamy instrukcji, w jaki sposób użytkować peruki.

To, za co szczególnie doceniają nas klienci w całym kraju to dobra oferta, wysokie standardy obsługi oraz empatyczne podejście.

Bardzo się cieszymy, że firma Świat Peruk podjęła z nami współpracę. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane podopiecznym Fundacji Sedeka.

Zarządzaj plikami cookies