Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Skuteczne terapie w CEMICUSIE

Dodano 24 czerwca 2016.

Tomasz Kacprzak i MarcinTomasz to jeden z pierwszych podopiecznych zaprzyjaźnionej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Subkonto Tomka założyła jego mama w 2001 r. Tomek był trzecim podopiecznym Fundacji i do tej pory korzysta z jej pomocy.

Jako dorosły podopieczny rehabilituje się w Ośrodku CEMICUS. Masażysta z Ośrodka otacza kompleksową opieką swoich neurologicznych pacjentów, takich jak Tomek. Terapeuta stosuje u chłopca masaż łącznotkankowy, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe oraz ćwiczenia korekcyjne. Celem zabiegów jest powrót do osi ciała pacjenta.

Indywidualna terapia z doświadczonym masażystą Marcinem Klepaczką przyniosła znakomite efekty w bardzo krótkim czasie.  Po zaledwie czterech godzinach zabiegów w CEMICUSIE udało się w znacznym stopniu skorygować postawę ciała Tomka.

Tomasz Kacprzak z mamąMama Tomka, Elżbieta Kacprzak, opowiada: – Dla mnie Pan Marcin jest cudotwórcą. Tomek miał zawsze słabe mięśnie, okrągłe plecy i nadmiernie wystające łopatki. Już po kilku spotkaniach Pan Marcin „wyprostował” Tomka. Poprawiła się jego postawa, głowa wróciła do pionu. Tomek lepiej oddycha i śpi w nocy. Różnica jest ogromna dzięki rehabilitacji w CEMICUSIE. Bardzo się cieszę, bo są efekty i nie tracimy czasu. Każdy dzień terapii ma znaczenie, ponieważ pomaga nam spełniać nasze marzenia. Nikt w rodzinie nie wierzył, że Tomek osiągnie tak dużo i przekroczy nawet swoje marzenia. Wszystko to zawdzięczamy Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” – dobrej rehabilitacji, środkom finansowym gromadzonym na subkoncie dzięki wpłatom 1% podatku, darowiznom ludzi dobrej woli oraz sponsorów instytucjonalnych.

Gratulujemy i cieszymy się z efektów terapii Tomka.

Zachęcamy do wpłat na subkonto Tomasza Kacprzaka. Szczegóły na: www.dzieciom.pl/podopieczni/3

Zarządzaj plikami cookies