Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Relacja z warsztatu „Zadbaj o kręgosłup w stresie”

Dodano 17 lipca 2014.

16 lipca br. w nowo otwartym Ośrodku Aktywizacji Społecznej SubVita należącym do Fundacji Sedeka odbył się warsztat pt.„Zadbaj o kręgosłup w stresie”.

Intencją prowadzących zajęcia było pokazanie, jak stres wpływa na funkcjonowanie organizmu człowieka, jak oddziałuje na umysł i ciało. Warsztat rozpoczął krótki wykład, podczas którego uczestnicy dowiedzieli się, m.in. że zdrowie i choroba są współdeterminowane przez czynniki psychologiczne, społeczne i biologiczne. Podzielili się własną definicją stresu i zastanowili się, w jaki sposób wpływa na ich kondycję psychiczną i fizyczną.

W drugiej części zajęć fizjoterapeuta podpowiedział uczestnikom, jak dbać o kręgosłup i jak radzić sobie z jego bólem, poradził także kiedy należy skonsultować się ze specjalistą, a kiedy można stosować autoterapię.
Osoby prowadzące warsztat:

  • Katarzyna Siedlik, psycholog i kulturoznawca, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.
  • Adam Kłopotowski, fizjoterapeuta, absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.

Już 22 lipca (wtorek) zapraszamy na bezpłatny warsztat pt.: „Dbam o siebie – żyję asertywnie i łagodnie”. Szczegóły oraz zapisy znajdą Państwo na https://sedeka.pl/aktualnosc/zapraszamy-na-warsztaty

IMG_7909IMG_7906

 

 

 

 

 

 

IMG_7911IMG_7917

Zarządzaj plikami cookies