Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Relacja z Seminarium

Dodano 4 lipca 2024.

Wyzwania stawiane przed rehabilitacją neurologiczną w Polsce – propozycje rozwiązań inspirowane francuskimi doświadczeniami- to tytuł seminarium w którym uczestniczyła nasza Fundacja.

Nasza Fundacja, która od lat aktywnie wspiera min. osoby chore, niepełnosprawne, seniorów w dniu 2 lipca 2024 roku wzięła udział w seminarium organizowanym w Centrum Rehabilitacji Origin w Otwocku przez LNA Sante Origin Sp. z o. o. wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szpitali Prywatnych.

Podczas seminarium prelegenci skupili się na omówieniu francuskich doświadczeń w dziedzinie rehabilitacji neurologicznej, jak również porównaniu systemów finansowania opieki rehabilitacyjnej we Francji i Polsce. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z problemami, jakie napotykają pacjenci oraz ich rodziny w dostępie do rehabilitacji neurologicznej w Polsce.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia, Ambasador Francji w Polsce, Właściciel i Prezes LNA SANTE i LNA SANTE ORIGIN oraz eksperci i przedstawiciele środowiska medycznego. Było to wyjątkowe forum wymiany wiedzy i doświadczeń polsko-francuskich.

Serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi Mapy Przyjaznych Miejsc firmie LNA Sante Origin Sp. z o. o. za zaproszenie. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.

Zarządzaj plikami cookies