Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Relacja z Konferencji na temat CSR

Dodano 16 września 2016.

Każdy z uczestników spotkania miał wyjątkową okazję nie tylko dowiedzieć się, jak zrobić coś odpowiedzialnego społecznie i działać na rzecz otaczającego nas świata. Konferencja była także idealnym miejsce do poznania ludzi, którzy już są zaangażowani w realizację celów CSR i dodatkowo potrafią zarażać chęcią pomagania.

konferencja_csr_150916konferencja_csr_150916_1

 

 

 

 

 

 

 

Konferencję rozpoczęła Małgorzata Dębek z Agencji Dębek, która podzieliła się swoimi doświadczeniami z podjętych inicjatyw zaangażowanych społecznie. Na własnym przykładzie pokazała, jak można zacząć działać, co jest potrzebne do prowadzenia akcji CSR i jakie korzyści dla firmy z nich wynikają. Co więcej, uczestnicy wzięli udział w zainicjowanym przez nią panelu dyskusyjnym na temat wykorzystania CSR do motywowania pracowników w firmie.

konferencja_csr_agencja_debek_150916konferencja_csr_agencja_debek_150916_1

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei Izabela Łuczak i Karolina Waleśkiewicz z naszej Fundacji opowiedziały o działalności Fundacji Sedeka i funkcjonowaniu Grup OPP. Krok po kroku zaprezentowały, jak można pomagać, w jaki sposób można pozyskiwać środki na realizację celów społecznych, a także jakiego wsparcia Grupom OPP udziela Fundacja.

konferencja_csr_fundajca_sedeka_150916_2konferencja_csr_fundajca_sedeka_150916_1

 

 

 

 

 

 

 

Iwona Duda z firmy Grupa Sarigato pokazała, że CSR i branie odpowiedzialności za wpływ na otoczenie nie jest zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm. „Mały biznes” może także realizować idee CSR, co Grupa Sarigato udowodniła prezentując własne projekty oraz przyznane za ich przeprowadzenie nagrody i wyróżnienia.

konferencja_csr_grupa_sarigato_150916konferencja_csr_grupa_sarigato_150916_1

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec spotkania główna organizatorka Konferencji, Paulina Czeredys z firmy Kreator Talentów i jednocześnie Kierownik Grupy OPP 10604 – AS PW podzieliła się wiedzą na temat inicjowania pomysłów CSR, planowanych projektach prospołecznych, a także korzyści płynących z zaangażowania się w takie akcje.

konferencja_csr_kreator_talentow_150916_1konferencja_csr_kreator_talentow_150916_1

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim prelegentom i uczestnikom bardzo dziękujemy za obecność oraz aktywne włączenie się do dyskusji. Mamy nadzieję, że konferencja przyniesie spodziewane efekty: kolejne firmy włączą się do CSR, a co za tym idzie zostaną zrealizowane kolejne niesamowite działania na rzecz naszego otoczenia.

Zarządzaj plikami cookies