Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Relacja z Dnia Matki w Gdyni

Dodano 23 maja 2022.

W czwartek 19 maja, w Teatrze Muzycznym w Gdyni, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki zorganizowana przez naszego partnera – Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem – bardzo się cieszymy, tym bardziej, że w imprezie wzięły udział również mamy naszych podopiecznych.

Przed głównym punktem programu, którym był spektakl „Szalone Nożyczki”. Kilka zdań do zgromadzonych pań skierowała Prezes obu Fundacji – Małgorzata Altewęgier.

Odbyło się także losowanie cennych niespodzianek dla Mam – elektrycznej hulajnogi i ekskluzywnych perfum ufundowanych przez firmę HSM, kompletów biżuterii firmy YES i LaMimi, a także pobytu w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Na uczestniczki spotkania czekał słodki poczęstunek, prezenty i mnóstwo emocji związanych ze wspólnym rozwiązaniem kryminalnej zagadki.

Cieszymy się, że Mamy mogły oddać się chwilom rozrywki i oderwać od codziennych zajęć i trosk. I nawet pogoda postanowiła przyłączyć się do świętowania, racząc panie w tym dniu bezchmurną i ciepłą aurą.

Zarządzaj plikami cookies