Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Ratujmy Agnieszkę! Ona chce żyć! – zbiórka na Pomagam.pl

Dodano 4 stycznia 2017.

Agnieszka, na skutek błędu lekarza, została okaleczona na całe życie. Po przedziurawieniu jej przełyku doszło do zakażenia gronkowcem, resekcji tchawicy. Komplikacje w trakcie leczenia spowodowały, że Agnieszka jest całkowicie sparaliżowana (samodzielnie porusza tylko oczami), jest niewydolna oddechowo (oddycha przy pomocy respiratora), nie mówi, (porozumiewa się jedynie przy pomocy wzroku), jest odżywiana dojelitowo, ma niezwykle bolesne skurcze, wykręcające jej kończyny, a zaniedbania w szpitalu doprowadziły do głębokich odleżyn.

Agnieszka potrzebuje ciągłej rehabilitacji, masaży rozluźniających jej mięśnie, specjalistycznego wózka do rehabilitacji i komputera („cyberoko”), dzięki któremu mogłaby porozumieć się z otoczeniem.

Wydatki na lekarstwa, sprzęt, rehabilitację są ogromne i znacznie przewyższają wypłacaną Agnieszce rentę. Dlatego rodzina chorej i Grupa OPP działająca na jej rzecz (11046 – Grupa OPP – Piecińska Agnieszka) na portalu Pomagam.pl uruchomiła internetową zbiórkę pieniężną pod nazwą „Ratujmy Agnieszkę! Ona chce żyć!” (https://pomagam.pl/ratujmy-agnieszke), z której wpłaty zostaną przeznaczone na zapewnienie Agnieszce właściwej opieki medycznej.

Zarządzaj plikami cookies