Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Projekt „STARTuj i zwyciężaj”.

Dodano 20 maja 2014.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” ogłasza nabór uczestników do projektu „STARTuj i zwyciężaj”.

Gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Wystartuj w Igrzyskach Paraolimpijskich razem z Polskim Związkiem Sportu Niepełnosprawnych „START” (Grupa OPP nr 10165)! Poznaj – ćwicz –trenuj – osiągaj cele!

Projekt finansowany jest ze środków PFRON i  skierowany  do dzieci  i  młodzieży  w wieku 10-25 lat posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym(wydane ze względu na narząd ruchu bądź wzroku).

Pomimo niepełnosprawności spowodowanej schorzeniem narządu wzroku lub ruchu uczestnicy będą mogli wykonywać ćwiczenia, uprawiać sport, a także trenować pod okiem najlepszych trenerów, aby później wystartować w mistrzostwach Polski  i Świata.

W ramach projektu organizowane są wyjazdy weekendowe oraz 10-dniowe obozy sportowe m.in. do ośrodka sportowego START w Wiśle. Szczegóły na stronie: http://www.osstart.com.pl/hotel/

Dla wszystkich biorących udział w projekcie zapewnione są: dojazd, wyżywienie, nocleg, uczestnictwo w trakcie wyjazdów w odpowiednich do posiadanej niepełnosprawności zajęciach sportowych prowadzonych przez doświadczonych trenerów – paraolimpijczyków, opieka psychologa sportowego i fizjoterapeuty oraz treningi w profesjonalnych Klubach Sportowych dla wybitnie uzdolnionych uczestników.

Podczas wyjazdów uczestnicy będą mieli możliwość poznania co najmniej 8 dyscyplin sportowych, sposobu ich wykonywania oraz odkrycia w sobie drzemiącego potencjału. Kadra trenerów – paraolimpijczyków pokaże, że wstępnie postrzegane „niemożliwe” jest w zasięgu osiągnięć każdego!

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie zgłoszenia na adreslogo_PFRON_2011_r

e-mail: anna.klos@pzsnstart.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem tel.: 517-721-989.

Zarządzaj plikami cookies