Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Pożegnanie Urszuli Kozłowskiej

Dodano 13 marca 2018.

Z wielkim smutkiem żegnamy Urszulę Kozłowską, Wspaniałą Poetkę piszącą dla dzieci, Przyjaciółkę oraz naszą Podopieczną, Osobę niezwykle dobrą i wrażliwą.

Pani Urszula przez wiele lat współpracowała z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” pozostającą z naszą Fundacją we Wspólnocie „Zdążyć z Pomocą”. Była także Podopieczną Fundacji Sedeka.

Książki autorstwa Pani Urszuli cieszą się dużą popularnością. Najmłodsi czytelnicy znają przede wszystkim wydane przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wierszyki pomagające pokonać problemy z wymową („Co tkwi w rzodkwi”, „Sum Wąsaty i inne logopedyczne tematy”, „Pary nie do wiary”). Bogata wyobraźnia, zabawy słowami i ich brzmieniem, walory edukacyjne i terapeutyczne wierszy – to tylko kilka skojarzeń związanych z Postacią Pisarki i Jej twórczością, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

8 marca Urszula Kozłowska przegrała walkę z chorobą. Będzie Jej brakowało nie tylko Fundacji, lecz również szerokiemu gronu miłośników poezji dla najmłodszych. Rodzinie i Przyjaciołom Poetki składamy najszczersze kondolencje.

Zarządzaj plikami cookies