Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Pożegnanie Stanisława Kowalskiego

Dodano 8 sierpnia 2022.

W piątek towarzyszyliśmy śp. Stanisławowi Kowalskiemu w ostatniej drodze. Dziękujemy, że byliście z nami w tych bolesnych chwilach. Tyle płynących do nas serdecznych słów daje nam wiele otuchy i jeszcze większej wiary w siłę dobra.

Postać Pana Prezesa wywarła wielki wpływ nie tylko na nas, ale także inne fundacje i organizacje, które upamiętniły Go w pięknych słowach:

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Pana Stanisława Kowalskiego, założyciela i wieloletniego Prezesa Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i Fundacji Sedeka. Pamiętamy o wsparciu Pana Kowalskiego dla naszej fundacji, w trudnych chwilach.

Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?

Panie Prezesie Dał nam Pan czułego kopniaka, by zacząć prowadzić samodzielnie naszą Fundację. Uwierzył Pan w nas, zanim inni to zrobili.

Fundacja Kultury Bez Barier

Bez Stanisława Kowalskiego Polska byłaby uboższa o mnóstwo inicjatyw charytatywnych, z których założenie i wieloletnie prezesowanie Fundacji Dzieciom jest najważniejsze. Wywarło ono duży wpływ na polską społeczność i ukształtowało wzorce i standardy pomocy tym najsłabszym i najbardziej potrzebującym – dzieciom.

Lidex

Człowiek który tak wiele uczynił dla osób potrzebujących i który z tak wielkim zapałem realizował misję podania pomocnej dłoni nie zostanie zapomniany. Cześć Jego pamięci.

Fundacja Avalon

Odszedł wspaniały człowiek, twórca i inicjator wielu projektów na rzecz niesienia pomocy osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, osobom potrzebującym i najsłabszym. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Niech spoczywa w pokoju.

Fundacja Polonia Union

Prezes Stanisław Kowalski na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Będziemy ze wszystkich sił starali się rozwijać dzieło Jego życia.

Zarządzaj plikami cookies