Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Podsumowanie zajęć dla seniorów w edycji zimowo – wiosennej

Dodano 4 lipca 2022.

30 czerwca zakończyliśmy kolejną edycję zajęć skierowaną do seniorek i seniorów, która realizowana była we współpracy z Ośrodkiem Rehabilitacyjnym Cemicus.

Warunkiem uczestnictwa było ukończenie 60 roku życia oraz wcześniejsze wpisanie na listę chętnych. Uczestnicy mieli do wyboru nordic walking w połączeniu z zajęciami ruchowymi, naukę języka angielskiego, fitness oraz trening werbalno-pamięciowy. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu i były całkowicie bezpłatne. Dodatkowo, zainteresowane osoby mogły skorzystać również z indywidualnych konsultacji dietetycznych.

Celem naszych zajęć była aktywizacja seniorek i seniorów oraz poprawa ich kondycji fizycznej i psychicznej.

Łącznie w naszym projekcie wzięło udział 71 seniorów i seniorek, z czego średnia wieku wynosiła 75 lat. Najstarsza osoba, która uczestniczyła w naszych zajęciach skończyła 91 rok życia.

W ostatnim tygodniu czerwca, odbywały się zakończenia poszczególnych zajęć, podczas których uczestnicy w ramach podziękowań za udział, otrzymali upominki w postaci kosmetyków i słodyczy. Dodatkowo grupa naszych seniorów otrzymała nagrody specjalne: zaproszenia do papugarni, bilety na rejs gondolą po Łazienkach Królewskich oraz książki.

Serdecznie dziękujemy Pani Halinie z Łazienek Królewskich oraz Pani Halinie z Papugarni Carmen za pomoc w działaniach związanych z zakończeniem zajęć dla seniorów w edycji zimowo – wiosennej.

Ogromnie cieszymy się z tak dużego zainteresowania oraz podejmowanych aktywności przez osoby w starszym wieku. Planujemy kontynuację zajęć, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Zarządzaj plikami cookies