Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Podsumowanie Warszawskich Dni Seniora

Dodano 5 października 2022.

Cały ubiegły tydzień upłynął nam pod znakiem Warszawskich Dni Seniora. Każdego dnia prowadziliśmy ciekawe zajęcia i aktywności dla starszego pokolenia warszawiaków.

W poniedziałek – Seniorzy uczyli się prawidłowego chodu z kijkami do nordic walking i spacerowali w jesiennej scenerii Parku Mirowskiego.

We wtorek – policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I przeprowadzili prelekcję na temat niebezpieczeństw czyhających na Seniorów. Po tej dawce ostrzeżeń Seniorzy mogli rozluźnić się i potańczyć w kręgu przy dźwiękach muzyki z różnych rejonów świata.

Środa – upłynęła na nauce języka angielskiego.

W czwartek – Seniorzy zmierzyli się z ćwiczeniami fitness pod okiem fizjoterapeutki.

W piątek – ćwiczyli pamięć na treningu werbalno-pamięciowym, a na wykładzie z dietetyczką zdobyli garść wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania. Tego dnia, podczas Dni Otwartych, mogli zasięgnąć informacji o całokształcie działalności Fundacji.

Sobota – zwieńczeniem intensywnego tygodnia był nasz udział w Międzypokoleniowym Jarmarku i Korowodzie Kreatywności. Tego dnia stoisko Fundacji odwiedziło mnóstwo warszawiaków, którzy ochoczo uczestniczyli w przygotowanych przez nas zabawach sensorycznych. Każdy odwiedzający zdobył nie tylko informacje na temat naszej oferty dla beneficjentów, ale także miłą niespodziankę od Fundacji.  

Zajęcia prowadzone przez naszą Fundację w ramach Warszawskich Dni Seniora objęte były patronatem Radia dla Ciebie.

Zarządzaj plikami cookies