Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

PCRF Votum Kraków – Mapa Przyjaznych Miejsc

Dodano 16 września 2021.

Miło nam przedstawić działalność kolejnego partnera, który przystąpił do naszego projektu Mapy Przyjaznych Miejsc. Dzisiaj prezentujemy Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum Kraków.

PCRF Votum Kraków – jesteśmy podmiotem leczniczym, który od kilkunastu lat zajmuje się rehabilitacją pacjentów z ciężkimi urazami neurologicznymi, głównie po wypadkach komunikacyjnych i z obrażeniami wielonarządowymi. Prowadzimy rehabilitację osób, które doznały udaru, wylewu krwi do mózgu, urazu rdzenia kręgowego. Przyjmujemy również pacjentów w stanie minimalnej świadomości oraz w stanie śpiączki.

Wypracowaliśmy własne programy i techniki rehabilitacji, stworzyliśmy doskonały zespół fizjoterapeutów, logopedów, psychologów, lekarzy i pielęgniarek, dzięki któremu odnosimy ogromne sukcesy w przywracaniu pacjentom sprawności fizycznej i psychicznej, we włączaniu ich na nowo w życie rodzinne i społeczne.

Szczegóły na: www.pcrf.pl

Bardzo się cieszymy, że PCRF Votum Kraków podjęło z nami współpracę. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane podopiecznym Fundacji Sedeka.

Zarządzaj plikami cookies