Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Ośrodek Rehabilitacji CEMICUS nieczynny do odwołania

Dodano 27 marca 2020.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemicznego, w trosce o zdrowie podopiecznych i naszych pracowników Zarząd Fundacji podjął decyzję o zamknięciu Ośrodka Rehabilitacji CEMICUS do odwołania..

Wszystkie zaplanowane wydarzenia w Ośrodku Rehabilitacji CEMICUS i Centrum Aktywizacji Społecznej Grzybowska 4 w Warszawie nie odbędą się.

Mamy nadzieję, że ten trudny dla wszystkich czas szybko się skończy i będziemy mogli wkrótce powrócić do naszych zajęć. Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania z naszymi podopiecznymi i powrotu do pracy nad przywracaniem im zdrowia i sprawności. Ta rozłąka również dla nas jest trudna i bolesna.

Dlatego też, już wkrótce uruchomimy możliwość porad terapeutycznych drogą mailową. Szczegóły będą podane niebawem na FB Ośrodka.

Z nadzieją na rychłe spotkanie, życzymy wszystkim zdrowia i pozostania w dobrej kondycji. Pamiętajcie o codziennych ćwiczeniach, nawet tych wykonywanych z konieczności w domu. Dbajcie o siebie i do zobaczenia!

Zarządzaj plikami cookies