Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Nasz udział w #GaszynChallenge

Dodano 20 sierpnia 2020.

Dołączyliśmy do #GaszynChallenge i ćwiczyliśmy dla podopiecznej Fundacji – Leokadii Twardowskiej, która od 5 roku życia choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

Pani Leokadia mając 12 lat przestała chodzić. Od ponad 50 lat porusza się na wózku inwalidzkim i jest całkowicie zależna od pomocy innych osób. Znajduje się w bardzo trudnej sytuacji materialnej, nie może sobie pozwolić na konieczną w jej przypadku rehabilitację.

#GaszynChallenge to akcja charytatywna zapoczątkowana przez strażaków ochotników  z Gaszyna. Zasady są bardzo proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać  10 pompek lub przysiadów i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA. Inicjatywa szybko opuściła Gaszyn i rozprzestrzeniła się na całą Polskę. Osoby publiczne, instytucje państwowe, firmy  i organizacje biorą udział w zabawie, nominują kolejne osoby i przekazują datki na rzecz chorych.

Fundacja Sedeka z przyjemnością przyjęła nominację od Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, a do dalszych zmagań nominowała: Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych, Szpital Kliniczny im. Anny Mazowieckiej na Karowej w Warszawie i wydawnictwo „Zwierciadło”.

Niech idea podejmowania wyzwań mających na celu niesienie pomocy oraz wspólnej zabawy wędruje dalej w świat!

Zarządzaj plikami cookies