Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Dodano 1 października 2022.

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji życzymy wszystkim seniorom pogody ducha, dużo energii i spokojnej głowy.

Nasza Fundacja intensywnie angażuje się w aktywizację seniorów. Prowadzimy różne zajęcia, m.in. z języka angielskiego, sportowe czy trening werbalno-pamięciowy. Dbamy o zdrowie seniorów i staramy się, aby mogli spędzić czas wolny w miłym gronie. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ ta grupa społeczna często jest pomijana. Na szczęście powoli się to zmienia – przyczyniają się do tego chociażby takie wspaniałe inicjatywy jak Warszawskie Dni Seniora, w których uczestniczyliśmy w tym tygodniu.

A właśnie dzisiaj uczestniczymy w kolejnej wspaniałej inicjatywie: Międzypokoleniowym Jarmarku i Korowodzie Kreatywności, który odbywa się w Warszawie. Zapraszamy wszystkie pokolenia na stoisko nr 6 przy Placu Żelaznej Bramy.

Pamiętajmy, że osoby starsze również mają doświadczenie, życiową mądrość i potrzeby, dlatego warto ich wysłuchać i zaoferować swoje wsparcie.

Zarządzaj plikami cookies