Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Maraton z misją

Dodano 11 maja 2016.

Samorządy Studentów Wydziału Prawa i Administracji, Instytutu Dziennikarstwa, Wydziału Zarządzania oraz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na „Maraton z misją – kinowa noc bez barier”, który odbędzie się w dniu 12 maja, o godzinie 22.00, w Kinie Atlantic.

W tę ciepłą, majową noc będziecie okazja  zapoznać się z trzema wyjątkowymi filmami, których tematyka jeszcze nie tak dawno uznawana była za tabu.

W ostatnich latach wielu wybitnych, odważnych reżyserów zdecydowało się poruszyć w niezwykle ujmujący sposób kwestie niepełnosprawności w codziennym życiu. Dzięki umiejętnemu ukazaniu trudności, jakie napotykają każdego dnia osoby z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu, twórcy filmów stworzyli obrazy optymistyczne, a jednocześnie niosące nadzieję na przyszłość każdemu, kto miewa w swoim życiu chwile zwątpienia.

Julian Schnabel, Olivier Nakache, Eric Toledano i Maciej Pieprzyca, w trzech niezwykłych filmach postanowili przełamać kulturowe bariery. Produkcje, o których mowa to: „Motyl i skafander”, „Nietykalni” oraz „Chce się żyć”.
Seanse poprzedzi prelekcja, która wprowadzi widzów w temat maratonu.

Fundacja SEDEKA jest patronem tego wydarzenia.

Cena biletu: 20 zł

ZAKUP: Należy zapisać się poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1D7uKVhymwrplUQfiflh1Sn8JiqB0K3uaWv97-S48N7I/viewform?edit_requested=true, a następnie wpłacić odpowiednią kwotę na konto: Jakub Hipolit Jabłoński 76 1140 2004 0000 3802 7517 6448, w tytule przelewu: MARATON Z MISJĄ.

Bilety będzie można odebrać w kasach kina Atlantic przed maratonem.

Zarządzaj plikami cookies