Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Letnia edycja zajęć grupowych Aktywny Senior 60+ zakończona

Dodano 30 sierpnia 2021.

Dzisiaj, w ostatnich zajęciach letniej edycji projektu Aktywny Senior 60+ uczestniczyła grupa, która w każdy poniedziałek maszerowała z kijkami pod czujnym okiem fizjoterapeuty Rafała Ciechańskiego. W zeszłym tygodniu zajęcia zakończyli uczestnicy letnich lekcji języka angielskiego, treningu werbalno-pamięciowego i zajęć relaksacyjnych.

Wszyscy biorący udział w zajęciach na koniec letniej edycji zajęć otrzymali od Fundacji drobne upominki. Naszych seniorów nie opuszczają chęci, aby kontynuować to co się rozpoczęli tego lata.  Bardzo się z tego cieszymy, bo już 6 września rusza jesienno – zimowa edycja zajęć Aktywny Senior 60+.

Jesteśmy szczęśliwi, że projekt Aktywny Senior 60+  wzbudził tak duże zainteresowanie, co świadczy o tym, że seniorzy pragną zdobywać nowe umiejętności, zawierać znajomości i utrzymywać swoją sprawność fizyczną. To utwierdza nas w przekonaniu, iż że takie inicjatywy są bardzo potrzebne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom letniej edycji! A już w przyszłym tygodniu ruszamy ze spotkaniami edycji jesienno – zimowej. Nie dajmy się pokonać jesiennej szarudze. Do zobaczenia!

Zarządzaj plikami cookies