Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Komora hiperbaryczna ze zniżką

Dodano 3 listopada 2020.

Hiperbaryczny Ośrodek Badawczo Rozwojowy (HOBR) oferuje 10% rabat na całą terapię HbOT (hiperbaria tlenowa) dla podopiecznych Fundacji Sedeka.

Hiperbaria tlenowa (HbOT) znajduje zastosowanie w leczeniu między innymi: udaru mózgu, trudno gojących się ran, zespołu stopy cukrzycowej, głuchot, urazów akustycznych, boreliozy. Więcej wskazań na stronie Centrum https://hiperbarialublin.pl/ i na Facebooku:  https://www.facebook.com/lublinhobr

HbOT to terapia medyczna polegająca na dostarczaniu zwiększonej ilości 100% tlenu do uszkodzonych tkanek i narządów w podwyższonym ciśnieniu (2,5 ATA- 1,5 bara). W trakcie tlenoterapii hiperbarycznej tlen rozpuszczony zostaje we wszelkich płynach w organizmie (nie tylko w krwinkach czerwonych, ale również w osoczu), docierając do wszystkich tkanek i narządów, również tych niedokrwionych. Tlen hiperbaryczny wzmacnia naturalne procesy obronne (uodparniające!) i regeneracyjne naszego organizmu, a także stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, co pozwala ograniczyć obszary uszkodzenia tkanek i martwicy.

Dla podopiecznych Fundacji Sedeka Centrum ma 10% rabatu na całe leczenie. Terapia prowadzona jest w placówce w Lublinie, a także w Gdańsku oraz Bydgoszczy.

Więcej informacji na stronie Centrum:  https://hiperbarialublin.pl/.

Zarządzaj plikami cookies