Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Kobieta Nowego Czasu i „Praskie wieczory kobiece”

Dodano 15 maja 2013.

praskie1Fundacja Kobieta Nowego Czasu, działająca w ramach Grupy OPP 10048, objęła patronatem medialnym nowy cykl stworzony wyłącznie dla Pań – Praskie Wieczory Kobiece. Już 23 maja w Kinie Praha kolejny kobiecy wieczór filmowy. Każda Kobieta znajdzie coś dla ducha i ciała! Gwarantowana doskonała zabawa podczas konkursów oraz seans filmowy dopasowany do kobiecego gustu.

Spotkanie rozpocznie przedpremierowy pokaz filmu „U niej w domu” w reżyserii François Ozon poprzedzony dyskusją przygotowaną przez zespół Kinoterapii.

Po seansie odbędą się liczne atrakcje dla Pań, a wśród nich:

  • pokaz flamenco;
  • prezentacja naturalnych produktów wellness, które pomogą zadbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie każdego dnia;
  • degustacja waniliowej kawy oraz napoju energetycznego;
  • każda Pani będzie mogła otrzymać maseczkę błotną z Morza Martwego oraz garść porad na temat zabiegów SPA, które można wykonać w domu;
  • prezentacja zabiegów na piękną cerę oraz gładkie dłonie;
  • profesjonalne porady nt. poprawnego dopasowania biustonosza;
  • poczęstunek.

 

Wieczór poprowadzi Piotr Szygalski – dziennikarz portalu „Kulisy Kultury”, przez niemal dekadę związany z Radiem Wawa, współpracował też m.in. z „Machiną”, „Maximem” i „Playboyem”. Przez kilka lat prowadził magazyny kulturalne w TVP: „Ulice Kultury”, „Dzięki Bogu już piątek”, „Kulturalni” i „Wstęp Wolny”.

23 maja, czwartek
Start godz. 19.30,

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z pierwszego pokazu w ramach „Praskich Wieczorów Filmowych”: www.kobietanowegoczasu.org

Zarządzaj plikami cookies