Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Klinika Vitalea – Mapa Przyjaznych Miejsc

Dodano 26 listopada 2021.

Do projektu Mapa Przyjaznych Miejsc dołączyła właśnie Klinka Vitalea. Witamy w gronie naszych partnerów!

Skupiamy się na holistycznym badaniu Pacjenta przy wykorzystaniu  zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych metod diagnostycznych.

W Vitalea dysponujemy m.in. nowoczesnym biorezonansem komórkowym, który jest w stanie określić kondycję wszystkich narządów diagnozując przy tym źródła ewentualnych problemów.

Obok diagnostyki pobyt w placówce obejmuje indywidualnie dobrany program leczenia, w tym oczyszczania, odtruwania czy silnej regeneracji i wzmocnienia organizmu.

W naszej klinice stosujemy m.in. ozonoterapię i hydrokolonoterapię, które pozwalają uwolnić organizm z toksyn, wzmocnić go i zmobilizować do walki z patogenami.

W ofercie mamy także witaminowe wlewy kroplowe, które są niezbędnym elementem w procesie zdrowienia, eliminacji objawów chorobowych i przywracaniu organizmu do równowagi. Podczas pobytu Pacjent może również skorzystać z masażu rehabilitacyjnego i doświadczyć uczucia błogiego relaksu.

Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane podopiecznym Fundacji Sedeka.

Zarządzaj plikami cookies