Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Kinesis – Mapa Przyjaznych Miejsc

Dodano 9 września 2021.

Miło nam przedstawić działalność kolejnego partnera, który przystąpił do naszego projektu Mapy Przyjaznych Miejsc. Dzisiaj prezentujemy Centrum Rehabilitacji Kinesis Osielsko.

W codziennej pracy najważniejsze są sukcesy, które osiągamy dzięki ogromnej wytrwałości, cierpliwości, a także różnorodności w trakcie prowadzenia zajęć.

Staramy się podnosić swoje umiejętności dowodem czego są odbywane szkolenia i kursy w zakresie fizjoterapii, tytuły doktora nauk medycznych przez kolejne osoby wchodzące w skład naszego zespołu oraz specjalizacje w dziedzinie fizjoterapii. Zapewniamy opiekę medyczną najwyższej jakości, zindywidualizowane leczenie przez wiodących ekspertów w kraju.

W naszej ofercie znajduje się fizjoterapia w ośrodku zlokalizowanym w miejscowości Osielsko oraz terapia w domu pacjenta. Posiadamy także bazę noclegową z kilkunastoma miejscami noclegowymi znajdującymi się w dostosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeniach wraz z zapleczem socjalnym.

Terapia odbywa się w miejscu, w którym zapewniamy nocleg, przez co ograniczamy problem uciążliwych dojazdów dla osób na stałe nie mieszkających w Bydgoszczy lub jej okolicach.

Zapewniamy zindywidualizowaną terapię pod okiem doświadczonej kadry, kompleksowe podejście do problemów zdrowotnych. Dzięki temu uzyskujemy wysoką skuteczność leczenia.

Szczegóły na  https://kinesis.bydgoszcz.pl/kontakt/

Bardzo się cieszymy, że Centrum Rehabilitacji Kinesis Osielsko podjęło z nami współpracę. Dziękujemy za zaangażowanie i okazane wsparcie podopiecznym Fundacji Sedeka.

Zarządzaj plikami cookies