Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Inauguracja kolejnej edycji zajęć dla seniorów

Dodano 12 września 2023.

W minionym tygodniu rozpoczęliśmy nową edycję naszych zajęć dla seniorów w wieku 60+.

Wraz z nadejściem jesieni i zbliżającą się zimą przygotowaliśmy bogaty program, który z pewnością spełni oczekiwania uczestników. Aktualne wydanie to prawdziwa gratka dla miłośników ruchu na świeżym powietrzu. Nordic walking, uwielbiany przez wielu seniorów, będzie jednym z punktów naszego planu. To nie tylko doskonała forma aktywności fizycznej, ale także okazja do spędzania czasu na łonie natury i cieszenia się pięknem jesiennej scenerii.

Oprócz tego nasza oferta obejmuje zajęcia fitness, które pomogą w utrzymaniu sprawności fizycznej i poprawie ogólnej kondycji. Nie zabraknie również radosnego tańca w kręgu, który nie tylko dostarcza wielu pozytywnych emocji, ale także sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i eksplorowaniu różnych stylów tańca.

Zajęcia z języka angielskiego stanowią doskonałą okazję do nauki nowych umiejętności językowych. Dla tych, którzy pragną ćwiczyć umysł, przygotowaliśmy trening werbalno-pamięciowy. To świetny sposób na utrzymanie ostrości umysłu i rozwijanie intelektualnych zainteresowań.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że nasze zajęcia cieszą się stałym zainteresowaniem wśród seniorów, którzy dążą do aktywnego i zdrowego stylu życia. To dla nas ogromna satysfakcja, że możemy dostarczać im tak wiele wartościowych doświadczeń.

Jesień i zima to nie tylko pory roku, kiedy dni stają się krótsze i chłodniejsze, ale także doskonały moment na inwestycję w siebie, zarówno pod kątem fizycznym, jak i umysłowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych seniorów do uczestnictwa w naszych zajęciach. Razem możemy uczynić te jesienne i zimowe miesiące niezapomnianym okresem aktywności, nauki i zdrowego stylu życia. Dołączcie do nas, a stworzymy wspólnotę, która będzie się rozwijać i cieszyć każdym dniem! 😊

Zarządzaj plikami cookies