Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Gomed. Twój sklep medyczny na Mapie Przyjaznych Miejsc

Dodano 12 lipca 2022.

Do projektu Mapa Przyjaznych Miejsc dołączył Gomed. Twój sklep medyczny. Witamy w gronie naszych partnerów!

Sieć Sklepów Medycznych GOMED, działająca na Pomorzu, od ponad 20 lat troszczy się o pacjentów oferując im wyroby medyczne. W naszej ofercie można znaleźć produkty dla diabetyków, osób z problemem nietrzymania moczu, amazonek, stomików oraz produkty do profilaktyki i wspomagania terapii odleżyn, a także produkty ortotyczne dla osób z dysfunkcjami narządów ruchu.
Nasz wykwalifikowany personel medycznych służy pomocą i doradztwem w aspekcie samych produktów, jak i różnych form dofinansowań i refundacji.
Na terenie Trójmiasta prowadzimy Bezpłatne Punktu Konsultacji Stomijnej „Mam stomie.pl”, gdzie każdy pacjent w ramach wizyty edukacyjnej otrzyma pomoc w zakresie okresowej kontroli stomii, stanu skóry, postępowania ze zmianami dermatologicznymi wokół stomii oraz rozwiązywania problemów związanych z trudną stomią (podciekanie, wypadanie stomii).
Nowością w naszej ofercie są pierwsze w Polsce Centra Neuromodulacji i Stymulacji Funkcjonalnej NEUROMEDI.  Nasi eksperci diagnozują pacjentów i testują ich w kombinezonach Exopulse Mollii Suit oraz przy użyciu urządzenia FES L300 Go. Mollii Suit jest nowatorskim rozwiązaniem do neuromodulacji pacjentów z dolegliwościami neurologicznymi (w tym pacjentów spastycznych) zmagającymi się chorobami takimi jak:  stwardnienie rozsiane (MS), porażenie mózgowe (CP), udar, Parkinsonizm oraz ból przewlekły.

Szczegółowa oferta oraz lokalizacje sklepów dostępne są na stronie http://gomed.pl/home.html

Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane podopiecznym Fundacji Sedeka.

Zarządzaj plikami cookies