Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Fundacja Sedeka na Gali BCC

Dodano 29 stycznia 2019.

W sobotę 26 stycznia Fundacja Sedeka wzięła udział w Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Już po raz 25. odbyła się ceremonia wręczenia statuetek „Liderów Polskiego Biznesu” przyznawanych przez Business Centre Club. Dzięki uprzejmości organizatorów Fundacja Sedeka i Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, które działają w ramach Wspólnoty „Zdążyć z Pomocą” miały możliwość zaprezentowania swojej działalności przed gośćmi Gali.

Kulminacyjnym punktem uroczystości była ceremonia wręczenia Złotych Statuetek w konkursie Lidera Polskiego Biznesu. Business Centre Club przyznaje je firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

W foyer Teatru Wielkiego goście mieli możliwość zapoznania się z działalnością Fundacji i ofertą wydawniczą. Swoją inaugurację miał również Klub Smoka i Konfucjusza, powołany jako I oddział Fundacji Sedeka. Jego misją będzie m.in. promowanie rzetelności, uczciwości i profesjonalizmu w biznesie.

 

Zarządzaj plikami cookies