Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

KRS:

Czcionka:
Kontrast:
Logowanie do subkonta
KRS:
0000338389
Czcionka:
Kontrast:

Fiz-Forc – Mapa Przyjaznych Miejsc

Dodano 28 września 2021.

Miło nam przedstawić działalność kolejnego partnera, który przystąpił do naszego projektu Mapy Przyjaznych Miejsc. Dzisiaj prezentujemy Fiz-Forc Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii Aneta Forc.

Nazywam się Aneta Forc i jestem fizjoterapeutką z 15-letnim stażem pracy. Zajmuję się osteopatią oraz terapią czaszkowo-krzyżową. Dzięki tym technikom mogę pomóc zarówno najmłodszym jak i najstarszym pacjentom.

Jeśli jesteś zaniepokojony sposobem poruszania się Twojego dziecka, jeśli chodzi na palcach lub koślawi nóżki, zapraszam na konsultację. Po badaniu i diagnozie zaproponuję odpowiednią terapię.

A może sam odczuwasz ostry lub przewlekły ból pleców, odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból barku, drętwienie lub mrowienie rąk? Jeśli tak, zapraszam na wizytę. Dzięki odpowiednio dobranym technikom terapeutycznym, pomogę Ci odzyskać pełną sprawność i poprawić jakości życia.

Bardzo się cieszymy, że Gabinet Fiz-Forc podjął z nami współpracę. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie okazane podopiecznym Fundacji Sedeka.

Zarządzaj plikami cookies